Haber

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İZBETON Çalışanlarıyla Kutladı

izmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, gelenekselleşen İZBETON kutlamasına katıldı. İşçilerle öğle yemeği yiyen Soyer, “Bu ülke daha güzel günleri hak ediyor. Bunu başaracak olan bizleriz” dedi.

İZBETON Genel Müdürlüğü’nün bugün Belkahve Tesislerinde düzenlediği bayramlaşma törenine katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, işçilerle birlikte bayram yemeği yedi. Soyer’e, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özuslu, Genel Sekreter Barış Karcı ve İZBETON Genel Müdürü Heval Savaş Kaya eşlik etti. Kimsenin umutsuzluğa kapılmaması gerektiğinin altını çizen Tunç Soyer, “Çok üzüldüğümüz bir dönemden geçtik. 50 yıl hep emekle geçti. Hep umut ettik ama bu umudumuzu hiç kaybetmedik. Ulu Cumhurbaşkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına sahip çıkacağız”Dedelerimizin 100 yıl önceki koşullarda nasıl demokrasiyi getirip Cumhuriyeti getirdiği gibi biz de demokrasiyi getirmek için elimizden geleni yapacağız. Atalarımızın meslektaşlarından aldığımız ilhamla çalışmaya devam edeceğiz ve hep birlikte çok daha güzel bir ülke kuracağız” dedi.

“BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

Pırıl pırıl bir gençliğin yetiştiğini dile getiren Soyer, “İzmir bu hikayenin lokomotifi olmaya devam ediyor. Biz bunun farkındayız ve buna sımsıkı sarılacağız. Önümüzde yerel seçimler var ve bu başarıyı sonuna kadar sürdüreceğiz.” Bu ülke daha güzel günleri hak ediyor” diye konuştu. Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte iyi bir bayram geçirmenizi dilerim. Madem İzmir’deyiz, iyi ki İzmir’de birlikte çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: ANKA / Günümüz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu