Haber

CHP’de seçim yenilgisi sonrası büyük kavga! O ‘ayıp’ dedi, öteki ‘aptal’ dedi…

Muhalif gazeteci Levent Gültekin ile CHP’li Eren Erdem arasında Kılıçdaroğlu’nun adaylığı üzerinden başlayan şiddetli tartışma seçim gecesi daha da arttı.

Kılıçdaroğlu’nun karşılığında Gültekin’i kazanmasını engellemeye çalışanlardan biri olarak Erdem’i suçladı. “Kılıçdaroğlu’na kurdukları tuzak deşifre olmasın diye bana saldırıyorlar”söz konusu.

“BU İNANÇLARI UNUTMAYIN”

Eren Fazilet, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu seçimi kaybedersek, 14 Mayıs’tan sonra ‘Kılıçdaroğlu devletin ajanıdır’ açıklamasını yapan ve birinci türden katılımın ikinci türden olmasını engellemeye çalışan Levent Gültekin gibilerin büyük emeği olacaktır. makas çok dar unutma bu piçleri unutma unutma!söz konusu.

“MÜPTEZEL EREN ERDEM”

Bu paylaşımın ardından sosyal medyadan yanıt veren Gültekin, “Muptezel Eren Fazilet, karıştığı çeteyle Kemal Kılıçdaroğlu’na kurdukları tuzak deşifre olmasın diye bana saldırıyor. Biraz utanırsanız sokağa çıkamazsınız”ifadeleri kullandı.

Gültekin daha önce CHP içindeki bazı isimlerin Kemal Kılıçdaroğlu’na aday olması için yoğun baskı yaptığını iddia etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu