Haber

Milas Belediyesi, Depremzedeler İçin Çalışmalarını Hem Deprem Bölgesinde Hem Milas’ta Sürdürüyor

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilimizde yıkıma neden olan deprem felaketinin ardından Milas halkının topladığı yardım malzemelerini afetzedelere ulaştıran Milas Belediyesi, hem Milas’ta hem de deprem bölgesinde çalışmalarını sürdürüyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Harun Reşit Çavuşoğlu ve beraberindekiler, Milas halkının fedakarlıklarıyla hazırlanan yardım malzemelerini yetkililerin de desteğiyle deprem bölgesine ulaştırdı.

MİLAS’A GELEN AFETLERİN TEMEL İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR

Belediye Sosyal Güçlendirme Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Milas’a ulaşan depremzedelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak için hafta sonu çalışmalarını sürdürüyor. Depremzedelerin temel ihtiyaçlarını kolilerle adreslerine ulaştıran gruplar, Ek Hizmet Binasının arka bahçesinde hummalı çalışmalarını sürdürüyor.

EK BİZMET YAPI SANAT BAHÇESİNE YARDIMLARINIZI ULAŞTIRABİLİRSİNİZ

Milas Belediyesi’nin verdiği bilgilerde; Afet bölgesindeki depremzedeler için başlatılan ve Milas’a ulaşan yardım kampanyasına destek olmak isteyen vatandaşların, yardım malzemelerini Belediye Ek Hizmet Binası arka bahçesinde görev yapan çalışanlara ulaştırabilecekleri belirtildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-tortum.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu