Haber

Galatasaray Şampiyonluğunu Kutladı, Fenerbahçeliler Eğlendi

Uğur Samet AVCI/ HARİKA Ligin 36. haftasında şampiyonluğu ilan eden Galatasaray, ligin 37. haftasında Fenerbahçe’yi 3-0 mağlup ederek taraftarlarına büyük bir sevinç daha yaşattı. Taraftarların sokağa döküldüğü Silivri’de de ilginç görüntüler ortaya çıktı. Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarına katılan Fenerbahçe, doyasıya eğlendi.

2022-2023 Wonder League Şampiyonu Galatasaray, ligin 37. haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe’yi 3-0 yenerek taraftarlarını sokağa çıkardı. Silivri’de şampiyonluk kutlamalarının merkezi Atatürk Meydanı oldu. Meydanda toplanan Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları doyasıya eğlendi. Araçları ile konvoy oluşturan taraftarlar, trafiğin durmasına neden oldu.

FENERBAHÇE TARAFTARLARI KUTLAMALARA KATILDI

Galatasaray taraftarıyla eğlenen Fenerbahçe taraftarı, Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutladı. Fenerbahçe taraftarının “Duygular çok güzel çünkü şampiyon olamadık, duygu çok güzel, kutlama duygusu. Ama biz kardeşiz abi. Tamamen kardeşiz, Galatasaray’ı tebrik ediyorum” sözleri yer alırken, Galatasaray taraftarı, “Son maçımızda da Fenerbahçe’yi yendik. Ama gördüğünüz gibi ebedi dostluğumuz devam ediyor” dedi.

kurucasilehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu